| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2025 |
| Пробег | 17 510 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | NCJ07N |
| VIN | WBA58GK08S8F13781 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1998 cm³ |
|---|---|
| Мощность | - |
| Макс. скорость | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | - |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2410 kg |
| Грузоподъемность | - |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | - |
| Сиденья | - |
|---|---|
| Количество дверей | - |
| Длина | 4713 mm |
| Ширина | 1827 mm |
| Высота | 1446 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Nyare version med uppgraderat batteri på 19, 5 kWh samt 3-fas laddning – ger bättre räckvidd och betydligt snabbare laddning jämfört med tidigare modeller. Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportpaket Pro -M aerodynamikpaket -M sportbromsar (röda, högglans) -M bakspoiler -M Shadow Line (utökad) -M Shadow Line-belysningsdetaljer -M sportläderratt -M säkerhetsbälten -M lättmetallfälgar dubbel-eker 995M -Sportstolar -Sport automatväxellåda Komfort & interiör -Komfortöppning (nyckellöst lås/start) -Elbaklucka -Stolvärme fram -Rattvärme -Svankstöd förare & passagerare -Justerbar ryggbredd (förare) -Förvaringspaket -Genomlastningssystem -Automatiskt avbländande inner- & ytterbackspeglar -Automatisk klimatanläggning -Ambient interiörbelysning -Akustikrutor (komfortglas) -Solskyddsglas -Innertak i antracit -Interiörlister i aluminium Exteriör & belysning -Portimao Blue metallic -Adaptiva LED-strålkastare -Helljusassistent -Shadow Line exteriör -Tonade rutor -Akustiskt komfortglas Teknik & elektriska funktioner -Runflat-däck -Däcktrycksövervakning -Låsbara hjulbultar -Släpvagnskoppling -Laddkabel Mode 3 (Professionell) -AGM-batteri 70 Ah -Akustiskt fotgängarljud (elbilsskydd) Assistans & säkerhet -Alarm -Active Guard Plus -Adaptiv farthållare med Stop & Go -Parkeringsassistans -Aktivt fotgängarskydd -Passagerarairbag avstängningsbar -Fällbara nackstöd bak -Första hjälpen-kit & varningstriangel -Förarstödssystem Infotainment & uppkoppling -Harman/Kardon surround-ljudsystem -DAB-radio -BMW Connected Drive Services -Connected Package Professional -BMW Live Operating Area Plus -Widescreen Display -Infotainment-kontroll -Trådlös mobilladdning -Personlig eSIM -Teleservices -Nödsamtalssystem Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Продавец | United Motors Peetri |
|---|---|
| Адрес | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | unitedmotors.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.