| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | - |
| Год | 2025 |
| Пробег | 23 640 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | FHL72S |
| VIN | WBA31FZ07SFU16673 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| Мощность | 140 kW |
| Макс. скорость | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | - |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2320 kg |
| Грузоподъемность | - |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | - |
| Сиденья | - |
|---|---|
| Количество дверей | - |
| Длина | 4713 mm |
| Ширина | 1827 mm |
| Высота | 1445 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Utrustning: Exteriör & Design: - Aerodynamiska lättmetallfälgar 842 JB - M takrails Shadow Line - Högblank Shadow Line-detaljer - Tonade rutor för extra komfort och stil - Dragkrok för praktisk användning Komfort & Interiör: - Sportstolar med värme för förare och passagerare - M-läderratten med multifunktion - Ambientbelysning som skapar premiumkänsla - Aluminiuminteriörlister, fine cut - Rymligt bagage med nät och förvaringslösningar - Komfortgolvmattor i velour - Professionell laddkabel (Mode 3) Teknik & Säkerhet: - BMW Live Cockpit Professional med WLAN hotspot - Adaptiv Farthållare - Adaptive LED-strålkastare med helljusassistans - Parking Assistance System - Aktivt fotgängarskydd och Active Protection - Passagerarairbag med avaktivering - ConnectedDrive & Connected Package Professional - Trådlös laddning för telefon och Personal eSIM - DAB-radio, teleservices och lagstadgat nödsamtal Prestanda & Funktionalitet: - Adaptiv fjädring för optimal väghållning - Automatväxellåda med sportfunktion - Låsbara hjulbultar och däcktrycksövervakning - Akustiskt fotgängarskydd - Elektropläterade reglage och detaljer för premiumkänsla Övrigt: - Inspiring-paket för extra lyxkänsla - Oljeserviceintervall 24 månader / 30 000 km
| Продавец | United Motors Peetri |
|---|---|
| Адрес | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | unitedmotors.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.