| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 1989 |
| Пробег | - |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Темно-серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 426ALK |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1579 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Мощность | 80 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 1400 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 940 kg |
| Грузоподъемность | 460 kg |
| Прицеп с тормозом | 700 kg |
| Прицеп без тормоза | 350 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | - |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4320 mm |
| Ширина | 1690 mm |
| Высота | 1380 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
1989 Honda Civic (4th generation sedan) – haruldane youngtimer / tulevane klassik Müüa heas seisukorras ja hästi säilinud 1989. aasta Civic sedaan. Tegemist on Eestis harva esineva keretüübiga, mida sellises seisus liigub väga vähe. Auto paistab silma oma ajastu puhta disaini ja lihtsa, töökindla tehnika poolest. Sobib nii igapäevasõiduks kui ka hobiautoks. Seisukord: Mootor töötab hästi Käigukast sujuv ja korras Suurem hooldus tehtud ~1000 km tagasi Teine omanik Eestis Kaasa lahti võetud varumootor Leidub pindmist roostet (vanusele omane) Üldpilt korralik, kuid nokitsemist leidub
| Продавец | Reio Tapner |
|---|---|
| Адрес | Haapsalu |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.