| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2018 |
| Пробег | 186 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 980LJV |
| VIN | WBAJC91060G944744 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Мощность | 195 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | 128 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 5.6 l/100km |
| • На шоссе | 4.4 l/100km |
| • Средний | 4.9 l/100km |
| Полная масса | 2345 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1715 kg |
| Грузоподъемность | 630 kg |
| Прицеп с тормозом | 2000 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2975 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4936 mm |
| Ширина | 1868 mm |
| Высота | 1479 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa heas korras BMW 530 Luxury Line. Lisavarustus: * Head-Up Display * Istmesoojendused ees ja taga * Roolisoojendus * Ventileeritavad esiistmed * Adaptive Cruise Control * Adaptive LED tuled * Elektriline kärukonks * Kvaliteetne subwoofer koos võimendi ja eraldi reguleerimisega Auto toodud Eestisse läbisõiduga 160 000 km ning hooldatud ainult United Motors BMW esinduses. Eestis olen teine omanik. Kaasa tulevad suht uued Continental rehvid. All on preagu vähem kui pool hooaega sõitnud Pirelli rehvid. Auto on korrapäraselt hooldatud ja valmis uuele omanikule sõidurõõmu pakkuma. Küsimuste korral võtke julgelt ühendust! 55977755
| Продавец | filipp djatsuk |
|---|---|
| Адрес | Peetri |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.