| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2007 |
| Пробег | 385 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | Sparkling-graphit |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 999KAV |
| VIN | WBAVC51090KJ95378 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 145 kW |
| Макс. скорость | 235 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 8.6 l/100km |
| • На шоссе | 5.1 l/100km |
| • Средний | 6.4 l/100km |
| Полная масса | 2045 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1600 kg |
| Грузоподъемность | 445 kg |
| Прицеп с тормозом | 1800 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2760 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4520 mm |
| Ширина | 1817 mm |
| Высота | 1421 mm |
Из страны Латвия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa heas seisukorras 3ne BMW. Tehniliselt väga korralikus seisukorras, töökindla M57 mootoriga ning manuaal käigukastiga. Mootor ja käigukast korrapäraselt hooldatud ning viimase hoolduse ajal saanud ka kõik uued filtrid. Autol on all korralikud lamellrehvid. Kere on heas seisus, leidub kraapse ja täkkeid ning vähesel määral pindmist roostet (pagasiluuk). Lisaks on ka selle aja jooksul tehtud rohkelt töid millest on ka arved huvilisele olemas ning hiljuti tehti ka kogu salongile keemiline puhastus ning põhjalik väline pesu ja puhastus. Auto on igapäevases kasutuses seega läbisõit muutub. Näha saab Tartus ja Võrus. Numbrimärk ei tule kaasa ja registreerimistasu osas saab auto kõrval kokkulepele jõuda.
| Продавец | Hendrik Kavant |
|---|---|
| Адрес | Võru |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.