| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2010 |
| Пробег | 232 439 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Коричневый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 982BPC |
| VIN | WDD2122891A238748 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 170 kW |
| Макс. скорость | 235 km/h |
| CO2 | 203 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Топливный бак | 80 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 9.5 l/100km |
| • На шоссе | 6.5 l/100km |
| • Средний | 7.7 l/100km |
| Полная масса | 2565 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1990 kg |
| Грузоподъемность | 575 kg |
| Прицеп с тормозом | 2100 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2874 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4899 mm |
| Ширина | 1854 mm |
| Высота | 1499 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Auto on hooldatud ainult ametlikes esindustes kuni ~200tuh läbisõiduni. Kõik arved on paberkandjal olemas ning hooldused on tehtud õigeaegselt. Auto oli firma kasutuses läbisõidul 100tuh - 130tuh ning kõik sõidud on sõidupäevikus olemas. Minu käes on auto sõitnud ~30000 km ning on heas tehnilises korras ja on saanud värske ülevaatuse. Autokerel esineb üksikuid kriime ning autoga tulevad kaasa ka naastrehvid. Suuremad tehtud tööd: Käigukasti ja diffrite õlivahetus (https://www.hobenool.eu/) Mootoririhmade ja rullikute vahetus (https://autotech.ee/) Uus esiklaas (https://carglass.ee/) Piduritorud vahetatud (https://www.aalux.ee/) Tehtud kvaliteetne auto tagaosa toonimine 15% (https://toonime.ee/) Miinused Kõrgetel kiirustel on kuulda õrnalt heli tagumisest differentsiaalist, sõitmist ei sega Blind spot assist inoperative Juhipoolne peegel keerab väljaklappimisel üle NB! Hind sisaldab registreerimistasu
| Продавец | Lauri |
|---|---|
| Адрес | Haapsalu |
| Телефон | Показать номер |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.