У транспортного средства действующая гарантия (01.07.2027)
Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2019 |
| Пробег | 111 200 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | - |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 695DLC |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Мощность | 153 kW |
| Макс. скорость | 233 km/h |
| Разгон | 4.4 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Электрический |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2305 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1931 kg |
| Грузоподъемность | 374 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2875 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4694 mm |
| Ширина | 1850 mm |
| Высота | 1443 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
- Äsja saabunud Saksamaalt. - Aku ja mootorite garantii 07.2027a / 192000km. - Tegu väga korraliku autoga nii seest, kui väljast. - Tehniliselt väga heas korras. - Tesla Model 3 DUAL MOTOR Long Range. - Registriandmetes märgitud võimsus 153 kW, kuid tegelik tehaseline võimsus on Long Range mudelile vastavalt suurem (~340kw). - Lisavarustus ja tehniline info: - Premium helisüsteem - Premium Connectivity (Tasuta internet) - Full Self-Driving arvuti (HW3) - Intel Atom infotainment-protsessor - Salongi soojendus: resistiivne - Esi- ja tagaistmete soojendus - HomeLink garaažiukse avaja - Modemi tugi: 2G / 3G / 4G - Äpist juhitav salongi ja aku eelsoojendus - Live-kaamerad ja sõiduki jälgimine äpi kaudu - Äpi kaudu ligipääs praktiliselt kogu lisavarustusele - Madalpingeaku: pliiaku 79Kwh - Esimene mootor: induktsioon - Tagumine mootor: püsimagnet - Uued Pirelli Winter Sottozero 3 lamellrehvid - Huviline helistab - 58125322.
| Продавец | Keijo Kruuda |
|---|---|
| Адрес | Tartu |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.