| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2006 |
| Пробег | 133 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | perfomance blue |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 150FST |
| VIN | WF0DXXGAJD6U51341 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1999 cm³ |
|---|---|
| Размещение | Передний |
| Мощность | 110 kW |
| Макс. скорость | 208 km/h |
| CO2 | 177 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 50 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 10.4 l/100km |
| • На шоссе | 5.7 l/100km |
| • Средний | 7.4 l/100km |
| Полная масса | 1590 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1165 kg |
| Грузоподъемность | 425 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2468 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 3 |
| Длина | 4038 mm |
| Ширина | 1685 mm |
| Высота | 1468 mm |
Из страны Эстония
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Eestist ostetud auto, hooldusraamat , kaks võtit, üks keskluku juhtimisega, teine ilma. Olnud viimastel aastatel kasutusel hobiautona, kõik hooldatud ja töötab. Põhja all leidub pindmist roostet ja kindlasti on midagi veel paremaks teha. Müün , kuna talvised hoiuvõimalused tasulised ja muid hobisõidukeid veel. Kõnedele ja sõnumitele "pakun hinda" ei reageeri. Soodushind kehtib ainult registreerimismaksu tasumisel. Huvilistele annan meelsasti lisainfot. Aastamaks 2026 aasta eest on minu kulu.
| Продавец | Jüri Kangilaski |
|---|---|
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.