Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 1992 |
| Пробег | 369 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Фиолетовый |
| Спецификация цвета | PIgem tumelilla, tumehall |
| Рег. № | 691AVM |
| VIN | WDB2010241F928361 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 90 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 55 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 8.5 l/100km |
| • На шоссе | 6.9 l/100km |
| • Средний | 7.7 l/100km |
| Полная масса | 1680 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1200 kg |
| Грузоподъемность | 480 kg |
| Прицеп с тормозом | 1500 kg |
| Прицеп без тормоза | 625 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | - |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4448 mm |
| Ширина | 1690 mm |
| Высота | 1375 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
registreerimistasu makstud! (450 eurot) 2.0 bensiin 90kw, manuaal 1992, läbisõit 369000 Head: Kere tehtud - Karbid vahetatud, tiivad vahetatud, pagasiluuk vahetatud. Tagasillale tehtud rebuild - kõik asjad vahetatud, tagasild ilusat musta värvi alt vaadates + pandud originaal Sachs tagavedrud Mootoris enamik osasid vahetatud, õlivahetus samuti regulaarselt tehtud. 800km tagasi uus õli + õlifilter. 2000km tagasi uus klapikambrikaane tihend. Väljalase alt tehtud, piduri- ning kütusevoolikud alt vahetatud Elektriline katuseluuk Olemas ka kärukonks Kaasa saab teised valuveljed talverehviga Vead: Nagu pildilt näha, koorb lakki kahelt ukselt ning plastikust karbikatetelt. Kapotilt leiab täkkeid Tagasillas mingi puks läbi, teeb kolksu Juhiiste on natuke katki Asub Tartus
| Продавец | kasperk |
|---|---|
| Адрес | Tartu |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.