| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Малотоннажный грузовой автомобиль |
| Год | 2003 |
| Пробег | 180 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 696MDN |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 114 kW |
| Макс. скорость | 200 km/h |
| CO2 | 215 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2030 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1581 kg |
| Грузоподъемность | 449 kg |
| Прицеп с тормозом | 1500 kg |
| Прицеп без тормоза | 500 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2720 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4750 mm |
| Ширина | 1760 mm |
| Высота | 1470 mm |
Из страны Эстония
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Eesti Sõiduk ostetud esimese omaniku poolt Eestist Veho esindusest 2003. aastal. Müüja on sõiduki teine omanik alates 2007. aastast kuni tänaseni, sõiduk ostetud Elke Autost. Sõidukil on tehnoülevaatus tehtud 10/2025 (ülevaatuse lõpp 11/2026). Sõidukil on vahetatud: 1) 09/2021 esiklaas 2) 03/2023 aku 3) 06/2023 vahetatud ametlikus esinduses 176 000 km peal mootoriõli, õhufilter, salongifilter. 4) 10/2025 vahetatud tagumine tala ja asendatud mõlemapoolsed küljekarbid Sõidukil on järgmised puudused: - vasakpoolset tagumist akent pole võimalik juhi uksel asuvatest lülititest sulgeda, muud lülitid toimivad. - pagasikatte (ruloo) kinnitus ühelt poolt murdunud, rulood on võimalik kinnitada. - iluvead (mõned värvikahjustuseta mõlgid, rattakoobaste juures mõned roosteplekid, kapotil mõned värvikulumised, ostjal soovi korral võimalik kaasa saada parandusspray) - kiirusehoidik on olemas ja töökorras kuid ühendamata Auto on sõitnud vähe arvestades vanust. Ostja saab soovi korral kaasa Hankooki talvised naastrehvid. NB! Registreerimistasu ei sisaldu müügihinnasja selle tasub ostja. Automaksu tasub müüja 2026. aasta jooksul kahes osas. Asukoht Tallinna kesklinn.
| Продавец | 696MDN |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.