
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2020 |
| Пробег | 160 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 296HWV |
| VIN | WBA6N310X0FK26133 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2.0 l |
|---|---|
| Мощность | 135 kW |
| Макс. скорость | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | - |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2355 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1959 kg |
| Грузоподъемность | 396 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2851 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4709 mm |
| Ширина | 1827 mm |
| Высота | 1442 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026; Toodud riigist: Belgia; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Hästi hoitud ja väga mõistliku varustusega 330e Touring. Autol on M Sport pakett koos M aerodünaamika, Shadowline välisdetailide, M rooli, sportistmete ja M velgedega. Lisaks M Sport pidurid (2NH), mis on suuremate ketaste ja võimsamate supportidega võrreldes tavapiduritega. Salong on tänu akustilistele comfort-klaasidele vaikne, samas piisavalt sportlik tänu M paketile ja sportkastile. Hübriidina sobib hästi igapäevaseks kasutamiseks, kuid vajadusel liigub ka väga hästi edasi tänu XtraBoost funktsioonile. Olulisem varustus: * Laser tuled * Head-Up Display * Parking Assistant Plus * 360 kaamera * sport automaatkäigukast (Steptronic Sport) * elektrilised mäludega sportistmed * istmesoojendused * Harman/Kardon helisüsteem * akustilised comfort-klaasid * Shadowline paketid * toonitud tagaklaasid Registreermistasu on tasutud! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.