| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2020 |
| Пробег | 139 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Темно-серый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 522RDT |
| VIN | VSSZZZ5FZLR068114 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 96 kW |
| Макс. скорость | 206 km/h |
| CO2 | 115 g/km |
| Топливо | CNG (сжатый газ) |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 1810 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1370 kg |
| Грузоподъемность | 440 kg |
| Прицеп с тормозом | 1400 kg |
| Прицеп без тормоза | 650 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2618 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4282 mm |
| Ширина | 1816 mm |
| Высота | 1459 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Ökonoomne, kütkestav ning värskendavalt lihtne - see on Sinu uus Seat Leon! See auto on igati positiivses mõttes kaasaegne, aga veel ühena viimastest kaasahaaravalt juhile suunatud, sest sinu kasutada on kõik lisad, luksused ja turvassüsteemid, mida ühelt tänapäevaselt masinalt ootad ilma lõputult tüütute "sõiduabideta". Kirsiks tordil on üha haruldasemaks jääv kuuekäiguline manuaalkast (mille otsas paikneb hiljuti paigaldatud uus sidurikomplekt), mis pakub nii täit kontrolli auto käitumise üle kui ka lihtsalt rohkem sõidurõõmu. Tänu CNG kütusele naeratab nii rahakott kui ka loodus, sest maanteel kulgedes on kütusekulu kõigest ca 3kg/100km kohta ja heitgaasid tunduvalt puhtamad kui fossiilkütust kasutaval autol. Jooksvad kulud hoolduse ning varuosade pealt aitab madalal hoida fakt, et töökindlat tehnikat jagatakse teiste levinud VAG grupi kaaslastega, aga tänu Hispaania verele naeratad selle auto roolis alati soojemalt kui Saksa või Tšehhi sõbrad. Võta julgelt ühendust, küsi lisa ning õige pea saadki juba ise oma uue Seatiga päikeseloojangusse sõita. Auto asub Tapal, aga kokkuleppel saab näha ka Pärnus. Sel nädalal on auto Pärnus.
| Продавец | Rainer |
|---|---|
| Адрес | Pärnu |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.