| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2016 |
| Пробег | 322 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 572TNT |
| VIN | WBA8J91030K726987 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 120 kW |
| Макс. скорость | 222 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 4.8 l/100km |
| • На шоссе | 3.5 l/100km |
| • Средний | 4.0 l/100km |
| Полная масса | 2060 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1585 kg |
| Грузоподъемность | 475 kg |
| Прицеп с тормозом | 1800 kg |
| Прицеп без тормоза | 745 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2810 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4633 mm |
| Ширина | 1811 mm |
| Высота | 1416 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Ökonoomne ja töökindel uuema põlvkonna B47 mootor (viimane seeria ilma tehase AdBlue süsteemita) koos läbi aegade kõige hinnatuima ZF-8HP II-generatsiooni käigukastiga. Äsja enne müüki tehtud täielik defekteerimine ja vahetatud kõik mis vaja. Kõik hooldused on dokumenteeritud ja arved koos BMW esinduse hooldusajaloo väljavõttega on olemas. Paigaldatud Autoterm FLOW 5D 5kW eelsoojendi koos telefonirakenduse distantsjuhtimisega - istu talvel sooja autosse ning säästa mootorit ja kütust. Olemas on teisaldatav kärukonks. Ustesse paigaldatud täiendav müraisolatsioon. Reaalne kütusekulu R19 veljega 4,2 maanteel ja 5,6 linnas. Õli vahetatud viimase 50 000 km jooksul iga ~8000 km tagant (kasutatud Motul 8100 X-CLEAN EFE 5W30 + X-1R õlilisandit) Suuremad tööd, mis tehtud: 294 140 km - käigukasti dünaamiline õlivahetus, differentsiaali õlivahetus, vahetatud KKK ja pihustiseibid 315 229 km - summutisukk + DPF tihend ja klamber 319 203 km - uus aku (Exide AGM) 321 500 km - vahetatud termostaat, jahutusvedelik, differentsiaali simmerid + õli 321 814 km - uus OEM Garrett turbo + kõik vajalikud tihendid ja torud, lisaks õli ja filtrid Soovi korral võimalik kaasa osta R19 veljed koos ~6000 km sõitnud lamellrehvidega (vaata viimast pilti).
| Продавец | Imre |
|---|---|
| Адрес | Tartu |
| Телефон | Показать номер |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.