| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Купе |
| Год | 1988 |
| Пробег | 125 546 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Красный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 30ZGP |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 5733 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Мощность | 179 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 1719 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1524 kg |
| Грузоподъемность | 195 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | - |
| Сиденья | 2 |
|---|---|
| Количество дверей | 2 |
| Длина | 4534 mm |
| Ширина | 1796 mm |
| Высота | 1201 mm |
Из страны Соединенные Штаты Америки
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa klassikaline chevrolet corvette c4 targa versioon ehk katus käib nelja poldiga küljest. Tegemist on 4nda põlvkonna corvette’ga , mida iseloomustab ajastule omane disain, madal ning sportlik sõidutunnetus. Auto on üldiselt heas seisukorras, arvestades tema vanust. Mootor töötab ühtlaselt ja käike vahetab ilusti. Auto on käinud american beautys hooldustes. Värskelt on vahetatud käigukasti, mootori ja pidurivedelik. Nagu vanale autole ikka kohane, siis pisiasju millega nokitseda ikka leidub aga ei midagi kriitilist. Auto on lastud värvida teist tooni ja värvikvaliteet on väga hea. Olen avatud kõnedele ja lisaküsimustele. Müügipõhjus c6 corvette otsingul. Reg tasu makstud.
| Продавец | Kenert |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.