| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2024 |
| Пробег | 56 293 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 731KTX |
| VIN | TMAH881A3RJ010986 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | - |
|---|---|
| Мощность | 53 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Электрический |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2220 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1798 kg |
| Грузоподъемность | 422 kg |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | 2660 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4355 mm |
| Ширина | 1825 mm |
| Высота | 1575 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 08.2025 läbisõidul 30 036 kilomeetrit - 64 kWh aku - Comfort varustus - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Soojendusega rool - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Istmesoojendused (2) - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - UUED SUVEREHVID ALL Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Продавец | Topauto |
|---|---|
| Адрес | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | topauto.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.