Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 1997 |
| Пробег | - |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | - |
| Цвет | Серебристый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 900THS |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Мощность | 125 kW |
| Макс. скорость | 224 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 1805 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1420 kg |
| Грузоподъемность | 385 kg |
| Прицеп с тормозом | 1600 kg |
| Прицеп без тормоза | 670 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2700 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4526 mm |
| Ширина | 1698 mm |
| Высота | 1393 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa e36 323i 125kw, millel on tehtud manu swap. REG TASU ON MAKSTUD Uv 11.2026 Autod kasutatud sihtotstarbeliselt! Jäärajal ideaalne masin, kuid ei jää hätta ka asfaldil! Kemppi differ! Et tänavaplidis välimust parandada võiks ideaalis esimesed uksed vahetada(Poolas 380eur koos transaga sama värvi uksed olemas) . Tagumised juba vahetasin. Tehtud asjadest loetelu all Tagasild: Sillatala ja käänad puhastatud värvitud Koik uued polupuksid Käändmikusse ülesse ja alla uued silikonpuksid. Uus käsipiduri süsteem Taastatud pidurid Uued piduriplekid Uued rattalaagrid Uued käsipiduritrossid Esisild: Imperium garage uued lock kit adapterid Uued õõtsad Õõtsadel uued ekstsentrik puksid Uued rattalaagrid Uued piduriplekid Taastatud pidurid Roolikardaanile uus polu Uued sisemised ja välimised rooliotsad Mootori- ja kastipadjad strongflex Sisustus: E46 sport alcantara istmed Uus Odesa onc shortshifter Peidetud ja eemaldatav reverse hüdro käsipidur Alcantara sportrool (orig rool kaasa) Pioneer makk Sigaretisuutaja asukoht muudetud. Väliselt: All on suur põhjakaitse, mis saab alguse stangest ja loppeb kasti juures ning külgede peal on kujus. Küljekarbid vahetatud. Põhi ning amordi kannud korralikud. HINNAS POLE MÕTET RÄÄKIDA KUNA SEE ON KIVIST! Igapäevases sõidus ta ei ole. Jalus ta ei ole ning ootab uut hooaega. Nii, et müügiga kiiret pole ja mingeid hinna pakkumisi ei oota.
| Продавец | Timmu |
|---|---|
| Адрес | Rakvere |
| Телефон | Показать номер |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.