
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2018 |
| Пробег | 132 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Белый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 621KGR |
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA90568 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 4.0 l |
|---|---|
| Мощность | 404 kW |
| Макс. скорость | 286 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 16.2 l/100km |
| • На шоссе | 9.3 l/100km |
| • Средний | 11.7 l/100km |
| Полная масса | 2935 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2250 kg |
| Грузоподъемность | 685 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2895 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4926 mm |
| Ширина | 1983 mm |
| Высота | 1702 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026; Toodud riigist: Luksemburg; Garantii kehtib kuni 04/2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väga heas korras ja täieliku hooldusajalooga Porsche, millele kehtib Porsche Approved garantii kuni 04.2027 koos pikendamise võimalusega. Autol on täielik Porsche esinduse hooldusajalugu, viimane hooldus teostatud 02.2026. Sõiduk on nii tehniliselt kui ka visuaalselt väga heas seisukorras. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.