| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2006 |
| Пробег | 389 264 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 543NVM |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Мощность | 170 kW |
| Макс. скорость | 248 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 10.0 l/100km |
| • На шоссе | 5.9 l/100km |
| • Средний | 7.4 l/100km |
| Полная масса | 2070 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1625 kg |
| Грузоподъемность | 445 kg |
| Прицеп с тормозом | 1800 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2760 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4520 mm |
| Ширина | 1817 mm |
| Высота | 1421 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Olude sunnil panen müüki eelmainitud auto. Minu käes on auto kolmas aasta ning selle aja jooksul on tema eest hoolikalt hoolt kantud. Talviti seisis auto garaažis. Hind sisaldab reg tasu. Tehtud tööd: Tagasilla puksid vahetatud polüuretaan pukside vastu Ees kõik kaikad vahetatud Suur rihmaratas + rihmad + veepump Piduri kettad/klotsid vahetatud, ees brembo vent kettad Õli vahetatud iga 8-10k tagant Diffri õli vahetatud Auto ei ole kahjuks enam uus ning vanusest tingitud on iluvead. Tagaluuk eelnevalt kellegi poolt vahetatud fl luugi vastu, numbritulede juures esineb roostet. Katuseluuk töötab igas asendis, aga kuna luugi riie otsustas koostööd lõpetada olena kasutanud vaid tuulutuse asendis (ennast otseselt see ei häiri, sellepärast pole ka tegelenud). Eelnevalt on mootorile ja kastile tehtud chip. Pandud android makk ja vängem helisüsteem. Kaasa annan üv jaoks orig summuti. Vastan meeleldi asjakohastele küsimustele. Palun hinnapakkumisi ning vahetust mitte pakkuda.
| Продавец | Vova |
|---|---|
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.