
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | - |
| Год | 2006 |
| Пробег | 100 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | - |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 950SCL |
| VIN | WAPB544006RH10295 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 4.4 l |
|---|---|
| Мощность | 368 kW |
| Макс. скорость | 314 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 16.6 l/100km |
| • На шоссе | 8.7 l/100km |
| • Средний | 12.3 l/100km |
| Полная масса | 2260 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1795 kg |
| Грузоподъемность | 465 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2890 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4841 mm |
| Ширина | 1846 mm |
| Высота | 1468 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026; Toodud riigist: Jaapan; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga ilus, hea varustusega ja hästi hoitud ALPINA B5. Tegu on kirsipunases värvitoonis autoga, mis koos beeži sisuga annab väga maitseka ja klassikalise premium kombinatsiooni. Sellist värvikombot kohtab harva ning see eristab autot selgelt teistest. Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes. Läbisõit on mõistlik ning auto üldmulje viisakas ja korrektne. Sõidab täpselt nii nagu ALPINA peab ehk sujuvalt, jõuliselt ja kindlalt. Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria. Registreerimistasu on tasutud! Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.