
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2021 |
| Пробег | 89 880 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | - |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 733LVL |
| VIN | SADCA2BX0MA674153 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2.0 l |
|---|---|
| Мощность | 184 kW |
| Макс. скорость | 217 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2520 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2047 kg |
| Грузоподъемность | 473 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2874 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4742 mm |
| Ширина | 1936 mm |
| Высота | 1666 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Tegemist on uuendatud (facelift) mudeliga, mille suurimad eelised on modernsem välimus ning täielikult uuendatud ja märksa kvaliteetsem salong koos kaasaegse tehnoloogiaga. Auto on uuena ostetud Eesti Jaguari esindusest ning on olnud eeskujulikult hoitud ja korrapäraselt hooldatud. Maitsekas värvikombinatsioon rõhutab auto luksuslikku iseloomu ning rikkalik lisavarustus tagab maksimaalse mugavuse ja nauditava sõidukogemuse. Facelift-mudel paistab silma uuendatud disaini, suure puuteekraaniga multimeediasüsteemi ning parema kasutusmugavuse poolest, mis teeb sellest oluliselt värskema ja ihaldusväärsema versiooni võrreldes varasemaga. Ideaalne valik juhile, kes hindab stiili, kvaliteeti ja kaasaegseid lahendusi. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.