Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2007 |
| Пробег | 420 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серебристый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 469BFS |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 130 kW |
| Макс. скорость | 226 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 7.3 l/100km |
| • На шоссе | 4.6 l/100km |
| • Средний | 5.6 l/100km |
| Полная масса | 2060 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1595 kg |
| Грузоподъемность | 465 kg |
| Прицеп с тормозом | 1600 kg |
| Прицеп без тормоза | 745 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2760 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4520 mm |
| Ширина | 1817 mm |
| Высота | 1418 mm |
Из страны Италия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa BMW E91 2.0d automaat – korralik ja hooldatud universaal BMW E91 universaal, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Auto sõidab, toimib hästi. 🔧 Tehtud hooldused ja vahetused: Vahetatud mõlemad esiõõtsad Just tehtud täishooldus: mootoriõli õlifilter salongifilter õhufilter kütusefilter Vahetatud pihustite seibid Vahetatud intercooleri toru tihendid Esi vedrud ja amortisaatorid uued Vahetatud õliandur Kasti õli vahetatud ja filter 🚗 Seisukord: Käigukast vahetab sujuvalt Visuaalselt korralik, esineb tavapärast kulumist vastavalt vanusele 👍 Plussid: Ökonoomne diisel Mugav automaatkast Mahukas universaal (hea pere- või tööautoks) Hiljuti tehtud olulised hooldused Veljed mis pildil kaasa ei tule, panen teised alla, viimane pilt
| Продавец | Illu |
|---|---|
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.