Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2008 |
| Пробег | 391 700 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 892MHN |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 105 kW |
| Макс. скорость | 200 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 7.5 l/100km |
| • На шоссе | 5.2 l/100km |
| • Средний | 6.0 l/100km |
| Полная масса | 2125 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1630 kg |
| Грузоподъемность | 495 kg |
| Прицеп с тормозом | 1700 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2817 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4703 mm |
| Ширина | 1826 mm |
| Высота | 1415 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
-Sõidukorras -Ls 391500 -Automaat -Diisel Autost siis niipalju, roostet esineb esitiibadel ja pisike koht taga tiival. läbivat pole kuskil, võimalik lihtsa vaevaga ka kodus taastada, kere üldpilt kaugelt pigem okei, kuid lähedalt vaadates pole vist ühtki paneeli kus poleks kas värvi või lakki defekti. Üleliigseid vedelikke ei tarbi ja kõik mahlad ikka eraldi. Taga tuledel toon kile mis ei kannata ka kaugelt kriitikat kuid siiski vähemalt on. On oht et masinal on madaldus vedrud, kindel pole tundub teistega võrreldes madalam. Tehtud tööd - uued rattalaagrid ees mõlemad - uued klotsid ees - geneka harjad uued - vasak pooltelje ots ja kumm uus - led lähi, kaug ja udutuled, halod kaasa - õli ja filtrite vahetus ~ 5k tagasi - 2024 audi esinduses Vahetatud käigukast arve olemas (2000€) NB! Reg tasu makstud omaniku vahetus 55€ Aastamaks samuti makstud. Üv läbis aasta algult puhtalt ilma ühegi veata. Võib ka vahetust pakkuda! Hinda annab ka mingil määral kangutada alla. Täishinnaga ka orig talveveljed kaasa.
| Продавец | Kaspar H |
|---|---|
| Адрес | Võru |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.