
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | - |
| Год | 2006 |
| Пробег | 51 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | - |
| VIN | WAPB544005RH10043 Контроль |
| Емкость | 4.4 l |
|---|---|
| Мощность | 368 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 16.6 l/100km |
| • На шоссе | 8.7 l/100km |
| • Средний | 12.3 l/100km |
| Полная масса | 2260 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1795 kg |
| Грузоподъемность | 465 kg |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | 2890 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4841 mm |
| Ширина | 1846 mm |
| Высота | 1468 mm |
; Toodud riigist: Jaapan; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga ilus, hea varustusega, hästi hoitud ja väga madala läbisõiduga ALPINA B5. ALPINA B5 südameks on 4.4 V8 kompressoriga (supercharged) mootor, mis pakub väga tugevat jõudlust, aga samal ajal säilitab ALPINA-le omase sujuvuse ja luksusliku sõidutunde. Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes. Läbisõit on väga väike ning auto üldmulje on viisakas ja korrektne. Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria. Täielik raamatu hooldusajalugu: - 1870 km - 4011 km - 5526 km - 8028 km - 9366 km - 10 473 km - 13 859 km - 18 372 km - 21 494 km - 24 368 km - 26 041 km - 28 371 km - 31 252 km - 33 936 km - 36 958 km - 41 216 km - 44 446 km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.