
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | - |
| Год | 2021 |
| Пробег | 57 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Красный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 532CHB |
| VIN | WBA31AX05NFL83439 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2.0 l |
|---|---|
| Мощность | 140 kW |
| Макс. скорость | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | - |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2315 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1957 kg |
| Грузоподъемность | 358 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2856 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4783 mm |
| Ширина | 1852 mm |
| Высота | 1442 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2027; Toodud riigist: Rootsi; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väljendusrikas disain, võrreldamatu dünaamika ning erakordne sõidumugavus ootavad sind BMW 4. seerias. Auto on toodud vähem kui aasta vanusena Eestisse. Auto on avariivaba ning olematu läbisõiduga. Kõik hooldused on tehtud BMW esinduses. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.