| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2012 |
| Пробег | 296 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Белый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 205TXK |
| VIN | YV1DZ8756D2420634 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 120 kW |
| Макс. скорость | 190 km/h |
| CO2 | 179 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Топливный бак | 75 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 8.9 l/100km |
| • На шоссе | 5.6 l/100km |
| • Средний | 6.8 l/100km |
| Полная масса | 2505 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1920 kg |
| Грузоподъемность | 585 kg |
| Прицеп с тормозом | 2000 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2774 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4627 mm |
| Ширина | 1891 mm |
| Высота | 1713 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Vehicle booked until 01.06.2026
Müügiks pakkuda väga heas korras ja nõutud D5 (2.4l, 5-silindriline) mootoriga XC60. Tegemist on vastupidava ja võimeka nelikveolise mudeliga, millele annab sportliku ja ajatu välimuse originaalne R-Design pakett. 05.2026 Vahetatud kastis ja haldexis õli Uued esisilla amordid/vedrud ja kõige sinna juurde kuuluvaga Uus kliimakompressor ja generaator 2.4 D5 120kW Hammasrihm vahetatud 30/10/25 267900km pealt Septembris vahetatud eesmised piduriklotsid/kettad, rooliotsad ja tehud sillastend. Kast toimetab sujuvalt ja Haldexiga probleeme ei ole. Vanusele vastavalt on kulumisest mõningaid märke - kaasa uued esitiivad (värvimata). Keskmine kütusekulu Talv 25/26 8,4l/100km (80% linn ja 20% mnt) Suvel 7,3l/100km Webasto (ThermoCall 3 - mobiilist juhitav) Kaasa uued esimesed tiivad ( ei ole värvitud) Esimene vasak uks kobrutab värvi lingi ümber. Diagnostika andis "Throttle Body" vea - sai puhastatud ja rohkem pole viga esinenud. Tegemist ei ole uue autoga ja enne ostu on võimalik ostjal oma kulul lasta auto üle kontrollida endale sobivas töökojas. Peale tehingut ühtegi pretensiooni vastu ei võta kui ei ole enne ostu sõidukit kontrollida lastud. Auto on igapäevases kasutuses ja hoitud väga heaperemehelikult. Läbisõit on ajas muutuv. Soovi korral kaasa kaks jooksu rehve (lamellid) Hind on lõplik.
| Продавец | Raimo Roht |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.