| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2010 |
| Пробег | 265 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Темно-синий |
| Спецификация цвета | CASPIAN BLUE |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 003BVS |
| VIN | YV1FS7051B2000628 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 151 kW |
| Макс. скорость | 230 km/h |
| Разгон | 7.2 0-100km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Топливный бак | 67 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 6.9 l/100km |
| • На шоссе | 4.3 l/100km |
| • Средний | 5.3 l/100km |
| Полная масса | 2090 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1570 kg |
| Грузоподъемность | 520 kg |
| Прицеп с тормозом | 1600 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2776 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4628 mm |
| Ширина | 1865 mm |
| Высота | 1479 mm |
Из страны Италия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa hästi hoitud Volvo S60 D5 151kW manuaal. Auto olnud minu käes 9 aastat ning selle aja jooksul regulaarselt hooldatud ja vajaduspõhiselt remonditud. Tegemist ei ole seisnud ega “kiirmüügi” autoga — auto on igapäevases kasutuses ja sõidab väga hästi. 5-silindriline D5 diiselmootor liigub hästi, samas on ökonoomne ja mugav nii linnas kui maanteel. Enamus läbisõidust maanteesõit. Viimase aja jooksul tehtud tööd: • aprillis tehtud täielik hooldus (õlid, filtrid jm vajalik) • märtsis vahetatud esiklaas (A-klassi varuosa) • esituled poleeritud • tagumised parkimisandurid korda tehtud • stabika vardad vahetatud • ABS / veojõukontrolli moodul vahetatud • tagumised amordid ja nende kinnitused vahetatud Auto sõidab hästi — kolksumist ega muid häirivaid hääli sõidu ajal ei esine. Mootor töötab ilusti, sidur ja käigukast toimivad korrektselt. Kerel leidub vanusele vastavaid iluvigu, kuid suurt ega silmatorkavat roostet autol ei esine. Soovi korral võimalik kaasa osta ka originaal 17" Volvo valuveljed, millel all uued 2025. aasta novembris ostetud Goodyeari talverehvid. Autole on paigaldatud eritellimusel valmistatud Prime EVA matid (ees, taga ja pagasiruumis). Kaasa tulevad ka originaalsed suvised Volvo matid. Olemas ka värske VIN-ajaloo aruanne! Vahetusi ei soovi.
| Продавец | Carl-Martin Geier |
|---|---|
| Адрес | Vaida |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.