| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Купе |
| Год | 2007 |
| Пробег | 282 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 62NLC |
| VIN | WBAWB71040PR43587 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Мощность | 350 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 228 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 14.3 l/100km |
| • На шоссе | 6.7 l/100km |
| • Средний | 9.5 l/100km |
| Полная масса | 2005 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1600 kg |
| Грузоподъемность | 405 kg |
| Прицеп с тормозом | 1700 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2760 mm |
| Сиденья | 4 |
|---|---|
| Количество дверей | 2 |
| Длина | 4580 mm |
| Ширина | 1782 mm |
| Высота | 1395 mm |
Из страны Франция
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Hästi hoitud, tavapärasest kiirem ning korrapäraselt hooldatud manuaalkastiga 335i kupee. Ideaalne valik huvilisele, kes soovib autot veelgi kiiremaks arendada. -Koonusfiltrid -17T hübriid turbod -Index 12 pihustid -Suurem vahejahuti -550i sidurikomplekt + hooratas -JB4 aju moodul + MHD backend flash Õlivahetused on teostatud korrapäraselt iga 7000-8000 km tagant. Index 12 pihustid ning uuendatud madal- ja kõrgsurvepump tagavad E85 valmiduse kütusesüsteemis. Summuti on valdavas enamuses otse ning originaal katalüsaatorid lisaks kõige muuga tulevad kaasa. Käiguvahetused muudab tõhusamaks shortshifter. Auto istub originaal 359M Competition velgedel, mis pärinevad E92 M3 alt. Juhitavust aitavad parandada MTS Technik coilover-id. Salong on viimistletud alcantara kattega, mis lisandub alcantara sportistmetele ning punastele turvavöödele. Salongi helisüsteemi on uuendatud Audison ja Vibe kõlaritega, mis paiknevad uste sees ning istmete all. Kõlarite vahetusega on paigaldatud ka pigimatid. Ekraani kaudu on kasutatav tagurduskaamera ning Android Auto ja Apple Carplay. Hiljutised suuremad tööd sisaldavad sidurikomplekti ja hooratta, klapikambrikaane, õlifiltri korpuse, starteri ning roolivõimu paagi vahetust. Kõik antud tööd on teostatud viimase 15000 km jooksul ning on tõestatavad arvega.
| Продавец | Karl |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.