| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2013 |
| Пробег | 218 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 732RTW |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 135 kW |
| Макс. скорость | 228 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 6.5 l/100km |
| • На шоссе | 4.2 l/100km |
| • Средний | 5.1 l/100km |
| Полная масса | 2125 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1650 kg |
| Грузоподъемность | 475 kg |
| Прицеп с тормозом | 1600 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2810 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4624 mm |
| Ширина | 1811 mm |
| Высота | 1429 mm |
Из страны Финляндия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa BMW 320d xDrive. Tegemist on mõnusa igapäevaautoga, millel olemas päris hea varustus – Shadowline pakett, automaatsed kaugtuled, rooli- ja istmesoojendused, M-rool ja käigukangi nupp, sportsisu, parkimisandurid ning Lights Package. Hiljuti lisasin ka suurema ekraani Apple Carplay ja Android Auto valmidusega. Olen autoga ise sõitnud viimased 3 aastat ja selle ajaga läbinud umbes 60 000 km. Hooldusi on tehtud jooksvalt, õli vahetatud iga 10–12 tuhande km tagant. 2025. aasta juunis sai tehtud suurem hooldus, mille käigus vahetati mootorikett ja sidur. Autol 2 võtit. Asub Võru/Tallinn
| Продавец | Christopher Horn |
|---|---|
| Адрес | Võru/Tallinn |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.