| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Многоцелевой |
| Год | 2016 |
| Пробег | 168 900 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 844BSP |
| VIN | SB1ME3JE50E092132 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Мощность | 97 kW |
| Макс. скорость | 200 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 7.9 l/100km |
| • На шоссе | 4.8 l/100km |
| • Средний | 5.9 l/100km |
| Полная масса | 1805 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1265 kg |
| Грузоподъемность | 540 kg |
| Прицеп с тормозом | 1300 kg |
| Прицеп без тормоза | 450 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2600 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4330 mm |
| Ширина | 1760 mm |
| Высота | 1475 mm |
Из страны Литва
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Korraliselt hooldatud ning heaperemehelikult ümber käidud. Viimane töö teostatud septembris, kui vahetati õli+filtrid ja eesmised ning tagumised piduriklotsid koos ketastega. Autol lekked puuduvad, olemas arved tehtud tööde kohta. Autol üks vastupidavamaid bensiinimootoreid, mis töötab väga ühtlaselt ja vaikselt. Käivitub probleemideta ka kõige külmemate ilmadega. Eelmine omanik naisterahvas, kes auto eest hästi hoolt kandnud. Enne minu kätte jõudmist oli kogu hooldusajalugu Elkes. Ostjal on võimalik oma kuludega viia ostueelsesse kontrolli. Auto müügis seoses kinnisvara soetamisega. REGISTREERIMISTASU JUBA MAKSTUD. Uus omanik saab soovi korral lihtsalt ja mugavalt vormistada omanikuvahetuse interneti teel! 2 võtit EST/ENG
| Продавец | Riivo |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.