
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2022 |
| Пробег | 57 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 655XXV |
| VIN | WBACW210009L77541 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 3.0 l |
|---|---|
| Мощность | 245 kW |
| Макс. скорость | 243 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | - |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 3195 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2435 kg |
| Грузоподъемность | 760 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 3105 mm |
| Сиденья | 7 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 5151 mm |
| Ширина | 2000 mm |
| Высота | 1805 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa hästi varustatud ja esinduslik BMW X7 xDrive40i MHEV, mis ühendab endas luksuse, mugavuse ja BMW-le omase sõiduelamuse. Tegemist on võimsa ning ökonoomse 3.0-liitrise bensiin-hübriid mudeliga, mille 245 kW mootor ja nelikvedu tagavad sujuva ning kindla sõidu igas olukorras. Auto on elegantse Sophisto Grey Brilliant metallikvärviga ning salongi viimistleb kvaliteetne Vernasca must nahk koos puitdekooriga. Rikkalik lisavarustus hõlmab muuhulgas panoraamkatust, õhkvedrustust, BMW Laserlight tulesid, Head-Up Displayd, 360° kaameraid, Driving Assistant Professional paketti ning elektrilist veokonksu. Mugavust lisavad mäludega istmed, istmesoojendused ees ja taga, soojendusega rool, salongi eelsoojendus, soft-close uksed, võtmeta avamine ja käivitus. Lisaks olemas Apple CarPlay, Android Auto, juhtmevaba laadimine, Gesture Control ja BMW Display Key. Sõiduk on väga heas tehnilises ja visuaalses seisukorras. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.