| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2017 |
| Пробег | 209 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 185HKH |
| VIN | WDD2132041A294392 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 143 kW |
| Макс. скорость | 235 km/h |
| Разгон | 7.7 0-100km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 4.6 l/100km |
| • На шоссе | 4.1 l/100km |
| • Средний | 4.3 l/100km |
| Полная масса | 2450 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1780 kg |
| Грузоподъемность | 670 kg |
| Прицеп с тормозом | 2100 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2939 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 5000 mm |
| Ширина | 1907 mm |
| Высота | 1494 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Väga korralikult hooldatud ja hoitud Saksamaalt toodud peaaegu täisvarustuses 100% õige läbisõiduga Mercedes. Sõidetud pikkasid otsasid (tööle-koju 100 km mööda Peterburi maanteed). Õlivahetused on kõik minu käes tehtud 15 000 km pealt, olemas nii hooldus- kui ka parandusarved. Tüüpvead likvideeritud. Asub Neeme külas Harjumaal, aga kui vaja, saan ka Tallinnas näidata. Kaasa ka teisel jooksul valuvelgedel naastrehvid. Juhiabisid on palju peal - adaptiivne püsikiirusehoidja, isejuhtimine (reahoidja - mulle meeldib Audi, VW, Volvo omadest rohkem), pimenurgaandurid, iseparkimine (töötab väga hästi - pargib sinna, kuhu ise ei hakkakski proovima), 360 kraadi kaamera, tagurduskaamera, Matrix-LED tuled (intelligentsed - lülitavad ise teatud pikslid välja, nii et terve tee on valgustatud, v.a pimestavad liiklusmärgid või vastutulevad/ eessõitvad autod. Autot on igal aastal vahatatud vähemalt 2x, nahka on hooldatud iga aasta vähemalt kord kvartalis. Eriline sisu - hele nahk ja päris puitdekoor. Suur ekraan! Kärukonks. Tagumiste akende rulood, pagasivõrk ja -kate. Käigukasti õlivahetus teostatud, olemas hooldusarved, kogu dokumentatsioon nii minu ajast kui ka eelnevalt omanikult. Haruldased ventileeritavad istmed. Kõik toimib ja töötab ilusasti. Müügi põhjuseks tööauto olemasolu, mistõttu Mercedes ei leia kasutust enam. Järgmine hooldus 11k pärast. Rooste puudub! Väga heas seisukorras ja uskumatult ökonoomne - reaalne kütusekulu maanteel jääb kindlalt alla 5l/100km, suvel minu keskmine 5,3, talvel 5,7 l/100 km. 400 Nm väänet ja 143 kW ei jää kuskil hätta - minekut on korralikult. Väga suur pagasiruum, mootor on vaikne ja vibratsioonivaba. Ummikus istudes ei saa aru, et diisliga sõidad. LED-meeleoluvalgustus salongis värvimuutmisvõimalusega. Küsi julgelt lisainfot ja tule vaatama. Hinnast saame auto kõrval rääkida. Vahetusest huvitavad hobiautod. 5344 4418
| Продавец | Helari Muld |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.