| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 1981 |
| Пробег | - |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 24NFS |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 3684 cm³ |
|---|---|
| 3.7 l | |
| Мощность | 67 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2185 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1570 kg |
| Грузоподъемность | 615 kg |
| Прицеп с тормозом | 455 kg |
| Прицеп без тормоза | 455 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2863 mm |
| Сиденья | 6 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 5189 mm |
| Ширина | 1800 mm |
| Высота | 1405 mm |
Из страны Финляндия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa 1981. aasta Dodge Aspen – ehe Ameerika klassik, mis püüab pilke. Kere vajaks küll uut värvikihti, aga samas on see „ajale jalgu jäänud“ välimus omamoodi võluv. Auto on tehniliselt tubli tööloom: läbitud on hulganisti kilomeetreid ja pole veel kordagi tee äärde jätnud. Mootor on kruiisimiseks paras. Hiljuti tehtud täishooldus, nii et võib muretult edasi sõita. Paigaldatud on ka uus aku. Salongis on kuus istekohta, nii et ruumi jätkub ka suuremale seltskonnale. Spidomeetri plokis esineb tõrkeid, kuid see ei mõjuta sõitmist. Auto vajab veidi nokitsemist, aga pigem on see aja kui raha küsimus. Hea võimalus kellelegi, kes hindab põnevaid masinaid. Auto on Soome muuseumiregistris ja olnud muusikavideos. Tõsisele huvilisele rohkem lisainfot.
| Продавец | markus kaev |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.