| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 1976 |
| Пробег | 28 765 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 66NPT |
| VIN | WL45K6A222416 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 5900 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Мощность | 129 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2796 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2040 kg |
| Грузоподъемность | 756 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | - |
| Сиденья | 6 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 5730 mm |
| Ширина | 1960 mm |
| Высота | 1500 mm |
Из страны Финляндия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa rahuldavas korras maanteelaev. Head: Uus karburaator. Uued vedruga tagumised amordid. Tuled ja klaasid terved. Läbis ülevaatuse puhtalt. On Soomes paigaldatud mootori eelsoojendus. Kas töötab ei ole testinud, aga somm väitis, et pidi töötama. Vead: On siin-seal roostet, aga ei midagi liiga hullu. Alusvanker ja veermik ok. Veljed viskavad veidi. Väljendub suuremal kiirusel rooli vibreerimisega. Tagumine iste ei käi alla. Käigukast venitab külmalt teiselt kolmandale vahetamisega. Tuleb veidi meelitada. Soojalt ok. Mõistlik oleks teha käigukasti hooldus. On olemas käigukasti Master Deluxe hoolduskomplekt kus sees kõikvõimalikud tihendid ja muu vajalik mudru. Tööde hind kõik kokku oleks kuskil suurusjärgus kuni 500.- Autos puudub hetkel igasugune helitehnika. Mingid korralikud kaablid on veetud eest taha (tõenäoliselt subwooferi tarbeks). Ise olen lahendanud helitehnika puudumise JBL kõlariga. Kokkuvõttes on tegu väga suure ja väga valju maanteelaevaga millega sõitmine ei tee vaeseks, küll aga pakub kuhjaga positiivseid emotsioone nii endale kui ka teistele. Helista ja tule vaatama.
| Продавец | heigo härmas |
|---|---|
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.