| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2017 |
| Пробег | 211 002 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 455PVT |
| VIN | WAUZZZ4G3JN025579 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 140 kW |
| Макс. скорость | 226 km/h |
| CO2 | 118 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 5.2 l/100km |
| • На шоссе | 4.1 l/100km |
| • Средний | 4.5 l/100km |
| Полная масса | 2355 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1800 kg |
| Грузоподъемность | 555 kg |
| Прицеп с тормозом | 1900 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2921 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4943 mm |
| Ширина | 1874 mm |
| Высота | 1421 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Tehtud tööd peale Eestisse toomist: 1. Veepumpa ja hammarihma vahetus 2. Käigukasti õli vahetus 3. Differentsiaali õli vahetus 4. Uue veovõllid 5. Piduriklotsid 6. Korrapärased hooldused - Hooldused tehtud Forssis(viimane Märtsi keskel), muud õlid Hõbenooles. Kõikide tööde arved olemas - Kui huvi, saan saata e-mailile CarVerticali aruande väljavõtte kogu ajaloo kohta - Läbisõit muutuv - kasutusel igapäeva autona - Automaksu sõbralik CO2 kogus - Panoraamkatus ei leki ja siinid hiljuti määritud Forssis - Väga mugav, ruumikas, ökonoomne ja viisakas sõiduk - Värske ülevaatus kaheks aastaks
| Продавец | Karl |
|---|---|
| Адрес | Rae vald |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.