| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Кабриолет |
| Год | 1998 |
| Пробег | 286 407 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Оранжевый |
| Спецификация цвета | Evolution Orange |
| Рег. № | 926NVM |
| VIN | JMZNB186200100772 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Мощность | 81 kW |
| Макс. скорость | 191 km/h |
| CO2 | 211 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 10.6 l/100km |
| • На шоссе | 6.6 l/100km |
| • Средний | 8.1 l/100km |
| Полная масса | 1255 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1090 kg |
| Грузоподъемность | 165 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2265 mm |
| Сиденья | 2 |
|---|---|
| Количество дверей | 2 |
| Длина | 3975 mm |
| Ширина | 1680 mm |
| Высота | 1225 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa heas seisukorras Mazda MX-5 NB, legendaarne tagaveoline kabriolett, mis pakub tõelist sõidunaudingut. Auto ei roosteta, on tehniliselt korras ja visuaalselt silmapaistev – sobib suurepäraselt suviseks hobiautoks. Tegu on esimese NB väljalaskega tema tootmisaasta algul. Autot veab edasi 1.6L rida 4 mootor, millel on 81kw. Autol on 5 käiguline manuaalkast ning avatud differentsiaal. Olen eestis autol teine omanik. Talvel auto hoitud soojas garaazis. Autot olen omanud 1,5 aastat ning sellel ajal on omajagu asju ära vahetatud ja tehtud: Vahetatud diffri ja käigukasti õlid. Orginaal radiaator vahetatud mishimoto alumiinium radiaatori vastu. Koos radiaatori vahetusega sai vahetatud ka erinevad vanad jahutusvedeliku voolikud uhkemate silikoonvoolikute vastu ning ka termostaat. Paigaldatud 2’5 tolline roostevaba summuti, et hääl vähe mehisem oleks. Paigaldatud RamAir-i koonusõhufilter. Autol sai paigaldatud ka keretalasi kaitsvad roostevabad katted mis kaitsevad keretalasi nende mõlki sõitmise eest. Valmidus butterfly brace-i jaoks kui soov põhjaalust rohkem kaitsta. Eelmise aasta suvel sai vahetatud kõik kaikad esisillas alustades rooliotsadest lõpetades õõtsadega. Samuti vahetatud ka eesmised ratta rummud. Eelmise aasta augustis paigaldatud uus katus, vahetatud ka katusetihendid. Mais paigaldatud alla maxspeedingrods coiloverid mis on reguleeritava kõrguse ja jäikuse/pehmusega. Vahetatud eesmised pidurikettad ja klotsid ning pidurid rebuilditud. Autol all 15 tollised 8,5 laiusega JR12 veljed. Autol on ka tehase poolt vähe vingem kõlariseadistus, kus kõlarid on ka peatoe taha paigaldatud. Autol aitab välimusele kõvasti kaasa OEM small tupperware bodykit, millesse kuuluvad küljelaiendid ja front splitter. Autol vahetatud õli ja filtrid iga 5000-7000km tagant. Viimane hooldus tehtud 286145km pealt. Ostja saab autoga kaasa ka kogu varustuse mille olen autolt eemaldanud. Osad tähtsamad asjad neist: Orginaal mazda mx-5 15 tollised 6,5 laiad veljed koos 2000km sõitnud hankook suverehvidega. Orginaal õhusissevõtu süsteemi. Katalüsaatori Vband kinnitusega. Veel igasugu väiksemat kola. Kuna tegu on hobiautoga siis leidub pisemaid iluvigu. Hetkel esistangel väike kriim ja front splitter veidi kriimustatud. (oli juba enne kui auto soetasin) Mais tehtud ka värske ÜV mille läbis puhtalt. Kuna auto on hetkel kasutusel siis läbisõit võib muutuda.
| Продавец | Jan Julius Üksik |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.