| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Trailer |
| Body type | Light trailer |
| Year | - |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | - |
| VIN | V6AC2103200012097 Check |
| Gross weight | 750 kg |
|---|---|
| Weight | 316 kg |
| Load capacity | 434 kg |
| Axels | 1 |
| Wheelbase | - |
| Length | 4890 mm |
|---|---|
| Width | 1880 mm |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Ülitugev keevisliitega sild (sillatala tehniline kandevõime 2000 kg, rummud koormustaluvusega 2 x 1000kg) Lamineeritud veekindel põhjavineer Veokasti kallutus Eemaldatav esi- ja tagaluuk Vineeriga tugevdatud tagaluuk Täiskeevisraamil luugid Tugevdatud tagapaneel Metallist pealeastumist taluvad poritiivad Tugevdatud C rehvid Astmelauad Veopea 1500kg Plastkaas Fermiga tugevdatud veotiisel Rataste kinnitus 5 poldiga 8 kinnitusaasa (sees) ja 4 kinnituskonksu (väljas) LED ääretuled Pistik 13 klemmi -
| Seller | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Address | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."