| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Trailer |
| Body type | Semi-trailer |
| Year | 2014 |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | 660YJK |
| VIN | W09SHL335ESM08061 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Gross weight | 39000 kg |
|---|---|
| Weight | 7040 kg |
| Load capacity | 28960 kg |
| Axels | 3 |
| Wheelbase | 3490 mm |
| Length | 9150 mm |
|---|---|
| Width | 2530 mm |
| Height | 3220 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
-
| Seller | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Address | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."