| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2023 |
| Odometer | 53 928 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 380RHJ |
| VIN | NMTBA3BE60R076821 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1490 cm³ |
|---|---|
| Power | 92 kW |
| Top speed | 190 km/h |
| CO2 | 135 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1394 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4630 mm |
| Width | 1780 mm |
| Height | 1435 mm |
Vehicle is located in Estonia
Sissemakse 0 + tasuta kasko 1 a. Toyota Relax garantii - 23.04.2033 või 185 000km TOYOTA APPROVED GARANTII 2 AASTAT Hinnale lisandub registreerimistasu!
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."