| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2022 |
| Odometer | 7 880 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Orange |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | VXKUHZKXZN4279604 Check |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Power | 100 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1920 kg |
|---|---|
| Weight | 1542 kg |
| Load capacity | 378 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Aku mahutavus: 50 kWh * Elektrienergia kulu: 159 Wh/km * Elektriline sõiduulatus: 351 km * Maksimaalne netovõimsus on 100 kW, registeerimistunnistusele märgitakse sõiduki võimsuseks 57 kW * Veojõuaku garantii 8 aastat/160000 km. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Seller | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Address | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | mobileautokeskus.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."