| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2021 |
| Odometer | 79 788 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 968JDX |
| VIN | VR7EFYHYCMJ813925 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 75 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 5.6 l/100km |
| Gross weight | 2370 kg |
|---|---|
| Weight | 1568 kg |
| Load capacity | 802 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
* Vahetuse võimalus * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 13.10.2027a. / 150 000 km Eesti Liikluskindlustuse Fondi www.lkf.ee andmetele ei ole sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Seller | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Address | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | mobileautokeskus.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."