| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2022 |
| Odometer | 49 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | Lava Blue |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | TMBJR8NX7PY032339 Check |
| Capacity | 1498 cmÂł |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | 228 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
|  •  Urban | - |
|  •  Extra urban | - |
|  •  Average | - |
| Gross weight | 1910 kg |
|---|---|
| Weight | 1499 kg |
| Load capacity | 411 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2667 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4689 mm |
| Width | 1829 mm |
| Height | 1479 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES. GARANTII KEHTIB KUNI 30.10.2027 VÕI 100 000 KM. SÕIDUK EI ASU MÜÜGIPLATSIL. Sõiduk SKODA OCTAVIA (757RVH) on osalenud kindlustusjuhtumites. - Garantii 30.10.2027
| Seller | SKO Motors | Ĺ koda esindus Laagris |
|---|---|
| Address | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."