| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2023 |
| Odometer | 635 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Green |
| Color specification | - |
| Reg no | 286XDY |
| VIN | UU1DJF00771554446 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1 l |
|---|---|
| Power | 81 kW |
| Top speed | 183 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1287 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4547 mm |
| Width | 1784 mm |
| Height | 1631 mm |
Vehicle is located in Estonia
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."