| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Trailer |
| Body type | Trailer |
| Year | 2011 |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Front suspension | Air |
| Back suspension | Leaf |
| Front brakes | Disc |
| Back brakes | Disc |
| Reg no | - |
| VIN | YW9V31ST9CS016450 Check |
| Gross weight | 30000 kg |
|---|---|
| Weight | 8910 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Length | 12150 mm |
|---|---|
| Width | 2500 mm |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Brand: SLP Model: 3-8200-KS Structure: tipper ( box L=6100 / W=2099 / H=1514 mm ) Year: 10.2011 Suspension: air / steel / steel+air Brakes: disc Dimensions: L/W: 12150 mm / 2500mm Masses: full/empty: 30000 kg / 8910 kg
| Seller | KB Auto |
|---|---|
| Address | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."