| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2010 |
| Odometer | 268 800 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | WAUZZZ8PXAB021833 Check |
| Capacity | 1390 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Power | 92 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1870 kg |
|---|---|
| Weight | 1435 kg |
| Load capacity | 435 kg |
| Trailer with brakes | 1200 kg |
| Trailer no brakes | 690 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2578 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 4387 mm |
| Width | 1765 mm |
| Height | 1421 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad vahetusvariandid, osamaksetena tasumise võimalus, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."