| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2007 |
| Odometer | 152 300 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | W0L0ZCF3561010637 Check |
| Capacity | 2198 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Power | 114 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2085 kg |
|---|---|
| Weight | 1550 kg |
| Load capacity | 535 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4839 mm |
| Width | 1798 mm |
| Height | 1500 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."