| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2026 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Aurora Black Pearl (ABP) |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | KNAD54138T6007697 Check |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 170 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1839 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4730 mm |
| Width | 1860 mm |
| Height | 1480 mm |
| Seller | Automaailm Valga |
|---|---|
| Address | Pihlaka tn. 2, Valga |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | autod.automaailm.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."