| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2021 |
| Odometer | 54 626 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 745RPX |
| VIN | TMBGH7NW8N3047005 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Power | 66 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 101 g/km |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.6 l/100km |
| • Extra urban | 4.3 l/100km |
| • Average | 5.2 l/100km |
| Gross weight | 1737 kg |
|---|---|
| Weight | 1357 kg |
| Load capacity | 380 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2643 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4241 mm |
| Width | 1793 mm |
| Height | 1554 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Eesti ajalugu - Kehtiv tehasegarantii kuni 19.12.2026 või 100 000 km - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 53 419 km - Talverehvid kaasa - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (taga) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."