| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2021 |
| Odometer | 98 784 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 981NJH |
| VIN | SJNTAAJ12U1038734 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1332 cm³ |
|---|---|
| Power | 103 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 144 g/km |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1453 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4425 mm |
| Width | 1835 mm |
| Height | 1625 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
| Seller | Elke Mustamäe |
|---|---|
| Address | Mustamäe tee 22, Tallinn 10621 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | elke.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."