| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2019 |
| Odometer | 104 429 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Brown |
| Color specification | - |
| Reg no | 166MST |
| VIN | UU1B5220463751935 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 0.9 l |
|---|---|
| Power | 66 kW |
| Top speed | 168 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1161 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4080 mm |
| Width | 1757 mm |
| Height | 1618 mm |
Vehicle is located in Estonia
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."