| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2026 |
| Odometer | 5 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | VR7KAHPY6TL004599 Check |
| Capacity | 1199 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Power | 100 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 5.4 l/100km |
| Gross weight | 2100 kg |
|---|---|
| Weight | - |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4650 mm |
| Width | 1870 mm |
| Height | 1695 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Rikkalik lisavarustus - Matrix LED esituled - Head Up Display - Elektriline tagaluuk - Visio Park 360 kaamera - Citroën Advanced Comfort® vedrustus - Talvepakett (Esiklaasi soojendus, roolisoojendus, soojendusega esimesed istmed) Ei ole registreeritud Tehase lisagarantii 8 aastat või 200 000 km Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."